Ми працюємо задля нашої Перемоги! Допомагаємо ЗСУ разом!

Timeless Matrixyl Synthe'6 та антивіковий догляд

Повідомлення shutnik 21.09.2019 0 Коментувати

 

Задумалися про антивіковий догляд? Тоді ви точно чули про пептиди. А якщо ще не встигли, то обов'язково почуєте. Адже це останнє слово в світі б'юті-індустрії з доведеною ефективністю. Хочете дійсно отримати результат, а не мазати що-небудь на обличчя через "як би вже пора"? Тоді серед баночок у ванній обов'язково повинна бути косметика з пептидами.

Ми відкриємо секрет пептидів, а також розповімо про найпотужніший пептидний комплекс - Матриксил Сінте 6. 

 

Секретні пептиди

 

Про пептиди-короткі сполуки амінокислот-людство дізналося порівняно недавно, в 80-х роках ХХст. Вже тоді вчені зрозуміли, наскільки це багатообіцяюче відкриття. Спочатку їх використовували для загоєння дерми. 

Через півстоліття ці диво-молекули досі до кінця не вивчені. На сьогоднішній день на відомі лише деякі факти:

 • Їх кількість в організмі, як і набір функцій, величезна. Є транспортні, сигнальні, регуляторні та інші. Вони організовують роботу протеїнів, повідомляють фібропластам про необхідність синтезувати необхідні речовини і захищають білки від руйнувань.
 • Основне розташування-матрикс-міжклітинний простір.
 • Самі популярний вид в сфері б'юті-індустрії - сигнальний. Він нагадує клітинам про необхідність синтезувати колаген і еластин.
 • Раніше ми отримували їх виключно через їжу. Після відкриття факту, що пептиди легко проникають крізь епідерміс, їх стали виробляти синтетичним шляхом і додавати в косметологічні засоби.
 • Немає різниці в дії між введеними ін'єкційно пептидами або нанесеними на обличчя у вигляді сироватки. Відмінність лише в часі очікуванні, а не досягається результаті - процентне зменшення зморшок однаково.
 • У комплексі вони дають кращий результат, ніж окремо.
 • Вчені не мають гістологічними даними - все результати"на обличчя". Тому їх вивчення активно триває, багато хто вірить в те, що вони зупинять старість.

 

Matrixyl Synthe ' 6-шестиразовий удар за ознаками старіння

 

Матрикін-один з найбільш вивчених і популярних пептидів в сфері антивікової косметології. Він сигналізує фібропластам про руйнування колагену і гіалуронової кислоти, щоб ті синтезували нові. Через негативних зовнішніх факторів його кількість в шкірі зменшується, клітини перестають вчасно виробляти "елементи пружності" - шкіра починає старіти.

Матриксил-створені в лабораторних умовах матрикіни, здатні вбудовуватися в матрикс дерми і виконувати функції своїх загиблих братів. Компанія Timeless Skin Care випускає матриксил в двох видах-Сироватка Matrixyl Synthe ' 6 і Matrixyl3000. Кожен з них має свої особливості. Про Матриксил3000 ми вже розповідали в попередніх статтях-сьогодні зупинимося на особливостях Synthe'6.

Шестикомпонентна сироватка стимулює синтез шести компонентів шкіри, тим самим бореться з шістьма ознаками старіння. Комплекс чудо-молекул створений для повернення обличчю молодої пружності і здорового сяйва.

 

При використанні сироватки в дермі збільшується вироблення таких компонентів:

 

 • Колаген I-основний вид в нашій шкірі. 
 • Колаген III-відповідає за молодість, так як сприяє виробленню фібропласт.
 • Колаген IV-закріплює білки в глибоких шарах дерми.
 • Фібронектин-прискорює відновлення пошкоджених тканин, налагоджує взаємодію між клітинами і матриксом, а також підтримує достатній рівень гіалуронки.
 • Гіалуронова кислота-головний зволожувач, що утримує молекули води в дермі. 
 • Ламінін-з'єднує епідерміс і дерму, сприяє загоєнню ран.

Пептидна сироватка доповнена соком алое і гіалуроновою кислотою. Перший бореться з пігментними плямами, загоює запалення і зволожує шкіру. Гіалуронка допомагає роботі матриксилу, нормалізує рівень зволоженості, поки фібропласти заповнюють її нестачу. Як результат, ви отримаєте шестиразовий ефект:

 1. Омолодження і відновлення шкіри-повернення сяйва
 2. Ліфтинг-ефект за рахунок вироблення перерахованих вище компонентів
 3. Поліпшення тонусу
 4. Вирівнювання рельєфу, зменшення і розгладження зморшок. Гусячі лапки прибираються 30-100%.
 5. Загоєння запалень
 6. Зволоженість в глибоких шарах дерми-відсутність провисань шкіри

 

Кому можна використовувати?

 

Сироватка не має в складі алергенів, вона не викликає роздратування. Тому можна сміливо використовувати для чутливої шкіри. Також це мастхев для сухої шкіри з першими ознаками старіння і вікової.

Її застосування не вимагає особливих пристосувань. Просто наносите 2-3 краплі засобу вранці і ввечері на очищену шкіру - і вже через місяць зможете оцінити чудодійну силу пептидів.