Ми працюємо задля нашої Перемоги! Допомагаємо ЗСУ разом!

Timeless Skin Care-оригінал і підробка

Сайт timelessha.com.ua є офіційним міжнародним партнером і дистриб'ютором продукції Timeless Skin Care в Україні. Ні для кого не секрет, на ринку України та інших країн, вже є підробки на дану продукцію. На жаль, уберегти себе від фальсифікату можна тільки замовляючи продукцію у ОФІЦІЙНИХ ДИЛЕРІВ або безпосередньо з Америки.

Сертифікат, який виданий виробником Timeless Skin Care USA і підтверджуючий наш статус офіційного дистриб'ютора в Україні


В Україні існує тільки один офіційний міжнародний партнер Timeless Skin Care. Дану інформацію можна перевірити на сайті виробника за цим посиланням. Сайти, на яких ви бачите "офіційний сайт"  не є такими. Будьте уважні! 


На жаль, підробка може зовні не відрізнятися від оригіналу, і, якщо ви вирішили купити сироватку Timeless Skin Care вперше  відмінностей можете і не помітити. Саме тому ми рекомендуємо ретельно вибирати продавця продукції Timeless. Вже неодноразово на території України були зафіксовані випадки продажів не оригінальної продукції. Дані кошти є небезпечними для шкіри так, як в їх склад можуть бути небезпечні хімічні речовини, які можуть завдати незворотні наслідки для обличчя і тіла.
Ми не несемо відповідальності за продукцію, придбану на інших сайтах.  Вирішивши купити продукцію таймлес на сторонніх ресурсах, особливе увагу слід звернути на занижену ціну продукції і завжди перевіряти терміни придатність. Настійно рекомендуємо детально вивчати ресурси і сайти, на яких плануєте купувати продукцію Timeless. 


Підробка Timeless Skin