Ми працюємо задля нашої Перемоги! Допомагаємо ЗСУ разом!

Timeless Skin Care - США. Що важливо знати?

Повідомлення shutnik 02.11.2019 0 Коментувати

 

Свою історію бренд починає в 2009 році в Лос Анджелесі. Косметичний хімік Алекс Педерсен з дружиною, знайомої з індустрією органічної косметики, випустили Timeless Skin Care. Відгуки часто відзначають отриманий результат-натуральна і доступна косметика з мінімумом добавок.

 

Але жодним органічним складом приваблює Timeless косметика. Офіційний сайт постійно підкреслює відмова від добавок на користь діючих речовин. Timeless сироватки вражають процентним співвідношенням активних компонентів. Уявіть, в сироватці з вітаміном з, Е і феруловой кислотою концентрація вітаміну з становить цілих 20% - пігментації не встоять під таким натиском. А в сироватці з гіалуроновою кислотою аж 1% HA - це її максимальна концентрація, якої не може похвалитися жодне інше засіб. Вже через тиждень застосування зморшки починають розгладжуватися.

 

Також фірма випускає крем і Спреї для обличчя. В її складі тільки сильні антивікові компоненти, чия ефективність науково доведена - матриксил, сквалан, вітамін В5 та інші діючі речовини.

 

 

 

Косметика Timeless-популярний антивіковий американський бренд, доступний тепер і в Україні. 

 

Впевнено стверджуємо, бренду можна довіряти.Якщо шукайте якість-це Timeless. США уважно стежить за дотриманням норм. Тут написи на етикетці не відрізняються від реального складу. Доглядові засоби розраховані на всі типи шкіри, навіть гіперчутливу. Тому Timeless відгуки виключно позитивні, не тільки в Україні, а й на майданчику Amazon.

 

Timeless Skin Care, купити яку можна у нас, не тестується на тваринах. Фактично всі інгредієнти рослинного походження. Виняток-масло ему, яке входить до складу зволожуючого крему для шкіри навколо очей. 

Всю серію засобів можна подивитися у нас на сайті. Ми є офіційним представником компанії, а значить ви можете бути впевнені, що отримаєте високоякісну косметику за доступною ціною.