Ми працюємо задля нашої Перемоги! Допомагаємо ЗСУ разом!

Коензим Q10. Для чого?

Повідомлення shutnik 04.07.2019 0 Коментувати

Еліксир молодості, Енергетик для клітин, супер антиоксидант - все це коензим Q10. Рано чи пізно про нього чує кожен. А з часом починає замислюватися про його застосування. Якщо ви також вирішили випробувати гучний елемент, то наша стаття спеціально для вас. Ми розповімо, для чого і як приймати CoQ10, кому він потрібен і коли. 

 

Що таке коензим?

 

Кофермент-жиророзчинний компонент, що синтезується з амінокислот в печінці і клітинах шкіри. Його друга назва " убіхінон "перекладається як" всюдисущий " - і це дійсно так. Вітаміноподібний елемент присутній в кожній клітині нашого організму. Він буквально контролює нашу життєдіяльність і необхідний для лікування багатьох захворювань - від підвищеного тиску і цукрового діабету до атеросклерозу і хвороби Паркінсона. 

Даний фермент настільки важливий, що відкрив його вчений-Пітер Мітчелл-отримав Нобелівську премію.

 

Функції вітаміну Q

 • Служить каталізатором для вироблення енергії в мітохондріях - "двигунах клітин"
 • Допомагає роботі серця-використовується в якості профілактики серцевої недостатності
 • Підвищує життєву енергію-лікує хронічну втому
 • Антигістамінний засіб-допомагає при алергії і бронхіальній астмі
 • Збільшує витривалість спортсменів

Але максимальну популярність елемент заслужив в косметології. Це знайдений Святий Грааль в цій сфері.

 • Потужний антиоксидант, захищає клітини від пошкодження активними формами кисню
 • Захищає шкіру від пошкодження ультрафіолетом
 • Підтримує цілісність молекул колагену і еластину. Coenzyme Q10 Serum зберігає пружність шкіри, відсуваючи момент появи зморшок.

 

Способи отримання коензиму Q10

 

Після 30 років вироблення коферменту організмом значно зменшується, а значить варто подбати про його отримання ззовні. У вас є кілька способів отримання речовини, кожен з яких має свої особливості.

 • З продуктів харчування

Вітамін Q у великій кількості міститься в тваринних білках. Його максимальна кількість знаходиться в морепродуктах і яловичому серці. Також елемент можна отримати з нерафінованих рослинних масел і горіхів. Однак при термічній обробці кофермент руйнується - такого способу отримання ензиму недостатньо.

 • У вигляді харчових добавок

Сьогодні багато виробників БАДів пропонують CoQ10. В основному його добувають з особливих водоростей. Це хороший варіант для підтримки працездатності організму в цілому.

 • З косметичних засобів

Доглядова косметика Timeless-це швидка допомога і підтримка еластичності дерми. Креми захищають від негативних зовнішніх факторів. Після декількох місяців їх використання, обличчя стає гладким і свіжим. Крем також може допомогти впоратися з дрібними зморшками. Але глибше верхнього шару епідермісу крем не діє. Для кращого ефекту потрібна сироватка з коензимом Q10. Вона проникає на більш глибокі рівні дерми - результат буде швидше і більш помітний. Однак, при виборі косметичного засобу необхідно уважно вивчити склад, звернувши увагу на концентрацію CoQ10 і наявність речовин, які допомагають його роботі.

 

Помічники-пептиди для максимального ефекту

 • Пептиди - це дуже маленькі білки, які легко проникають у шкіру. Їх існує безліч видів, але ми зупинимося на одному - сигнальному. 
 • Сигнальні пептиди повідомляють клітинам: "Пора виробляти колаген". Тому їх так люблять косметологи. Найулюбленіший і популярний - матриксил.

Пептидна сироватка Мартиксил 3000 сигналізує про необхідність самостійного вироблення колагену. Кофермент допомагає клітинам його синтезувати. Як підсумок, дерма стає більш пружною і еластичною. Timeless Coenzyme Q10 завдяки пептидам діє ефективніше звичайної сироватки з коензимом Q10. Підвищується загальний тонус, розгладжуються мімічні зморшки.

Також неможливо уявити високоефективний засіб без гіалуронової кислоти в складі. Вона допомагає дієвим речовинам проникнути в більш глибокі шари епідермісу і зберегти вологу, забезпечуючи пружність шкіри.

 

Як бачимо, косметика з ретельно розробленим складом і достатньою концентрацією коензимів і пептидів може дійсно стати еліксиром молодості, що дозволяє відкласти зовнішнє старіння на роки. Саме такою є косметика Timeless Skin Care-вона дарує шкірі молодість, а вам впевненість.