Ми працюємо задля нашої Перемоги! Допомагаємо ЗСУ разом!

Найкращий антиоксидант - Timeless 20% C + E Ferulic acid

Повідомлення shutnik 04.07.2019 0 Коментувати

Як же хочеться, щоб роки додавали лише досвід, а не зморшки. І хоча еліксир молодості ще не знайдений, виглядати молодше за свої роки все ж можна-допоможуть останні розробки в сфері б'юті-індустрії спрямовані на антивіковий догляд. 

Шукайте спосіб відстрочити момент появи зморшок або приховати перші ознаки старіння? Тоді наша стаття написана для вас. Ми розповімо про фактори, що впливають на пружність шкіри, і як антиоксиданти допоможуть підтримати красу.

 

Підступні лиходії-вільні радикали

 

Обмін речовин-природний процес, неможливий без участі кисню. Однак він має не тільки позитивний, але і зворотний ефект. Кисень втрачає один електрон і перетворюється на вільний радикал. Йому необхідно замінити втрату, що він і робить, відбираючи Електрон у однієї з наших клітин - тепер вона квач, який шукає, у кого відібрати собі електрон. Так запускається ланцюгова реакція, що порушує роботу наших клітин. 

Нестабільний кисень в малій кількості приносить користь і навіть необхідний. Але якщо таких молекул стає занадто багато, баланс порушується - шкіра старіє, втрачає свою еластичність.

 

Герой - рятувальник-антиоксидант

 

Вижити без кисню ми не зможемо. Невже доведеться змиритися з в'яненням шкіри? Ні. Необхідно знайти спосіб нейтралізувати дію вільних радикалів, не дозволити їм пошкодити клітину. З цим завданням без праці справляються антиоксиданти.

Антиоксиданти-поліцейські нашого організму. Вони ловлять і стримують вільні радикали, направляючи їх в ті місця, де вони необхідні. Антиоксидантний захист існує в організмі з народження. Однак з віком і під дією зовнішніх факторів їх кількість істотно зменшується. Тому важливо поповнювати свій антиоксидантний запас з їжею або косметичними засобами. 

 

Які антиоксиданти повинні завжди бути присутніми у Вашому житті?

 

  • Вітамін з-найпотужніший серед наших супергероїв, що обеззброює нестабільний кисень. Він омолоджує шкіру, знімає запалення, зменшує пігментацію, допомагає роботі і виробленню інших антиоксидантних вітамінів.
  • Вітамін Е-еліксир молодості і краси. Він запобігає старінню, розгладжуючи зморшки і підвищуючи пружність дерми. Це обов'язковий компонент антивікового догляду.
  • Ферулова кислота-стабілізатор і підсилювач для інших антиоксидантів. Вона захищає обличчя від шкідливого ультрафіолету, бореться з бактеріями і мікробами, загоює ранки.

 

Що може бути краще одного відважного героя? Три героя в одній команді

 

Всі перераховані вище речовини відмінно доповнюють і підсилюють дію один одного. Це відкриття перевернуло світ краси-з'явилася сироватка з вітамінами з, Е і феруловой кислотою.

Завдяки легкій текстурі сироватка з вітамінами проникає в глибокі шари дерми - діючи зсередини вона дає кращий і більш тривалий ефект. Навіть в невеликій концентрації ці елементи надають позитивну дію, але вчені пішли ще далі. Timeless-Skin Care - 20% Vitamin C + E Ferulic Acid Serum має підвищену концентрацію аскорбінки-аж 20%. При цьому використовується стабільна форма, що не боїться відкритого повітря - L-аскорбінова кислота, що гарантує кращий ефект. Тепер додайте сюди ще інші елементи, що підсилюють і без того велику концентрацію аскорбінки - і отримаєте засіб з незрівнянно високим дією.

Сироватка Timeless 20% C + E Ferulic acid сприяє виробленню колагену, розгладжує дрібні зморшки, вирівнює тон обличчя і повертає шкірі тонус і здорове сяйво. 

Дивлячись на Вас вже ніхто не повірить віку в паспорті. Наші герої виконали свою роботу-врятували красуню від поплічників старості.