Ми працюємо задля нашої Перемоги! Допомагаємо ЗСУ разом!

Матриксил 3000 і матриксил S6 у чому різниця?

Повідомлення shutnik 01.12.2018 0 Коментувати

 

Матриксил-Сучасний еліксир молодості. Даний пептид впливає на матрикс шкіри – основу позаклітинної сполучної тканини. Timeless Skin Care (офіційний сайт в Україні) пропонує два варіанти поліпептидів – Matrixyl 3000 і Matrixyl Synthe’6. У чому їх відмінності і який краще замовити Матриксил? Відповіді на ці питання ви дізнаєтеся в нашій статті.

 

У чому секрет?

Матриксила 3000 складається з двох пептидів-Palmitoyl-Tripeptide і Palmitoyl-Oligopeptide. Вони створені ідеально доповнювати один одного для максимальної підтримки синтезу колагену.

Серум живить і зміцнює шкіру зсередини, розгладжуючи зморшки. Він входить в наші креми для очей і місти для особи, так як найкраще проявляє свої якості в цих засобах.

 

Matrixyl Synthe’6 розроблений на основі Матриксила 3000. В його основі лежить вдосконалений пептид Palmitoyl Tripeptide-38. Матриксил S6 націлений на відновлення шести основних складових молодої шкіри:

  • Collagen I-основний компонент сполучної тканини
  • Collagen III-даний тип присутній на самих ранніх стадіях відновлення дерми
  • Collagen IV-згладжує епідерміс на клітинному рівні
  • Фібронектин а-білок, що стимулює відновлення епідермісу
  • Гіалуронова кислота-відповідає за зволоження і еластичність дерми
  • Ламінін-5-зміцнює і розгладжує шкіру

Таким чином, тканини відновлюються і зміцнюються на клітинному рівні, гарантуючи довгу відстрочку ознак старіння.

 

Який купити Matryxil?        

                                               

Кожен поліпептид гарантовано виконає обіцяні функції. І один і інший створені для підтримки синтезу колагену – їх відмінність лише способі виконання даної функції.

Можна навіть придбати відразу два серума-їх спільне використання не зашкодить, а навіть поліпшить результат. Тим більше з моменту появи офіційного сайту в Україні ціна на них тепер доступна всім бажаючим. Адже новий рік в паспорті не привід для старіння тілом і душею.