Ми працюємо задля нашої Перемоги! Допомагаємо ЗСУ разом!

М'яка версія вітаміну С у сироватці Timeless Hualuronic Acid + Vitamin C

Повідомлення shutnik 21.09.2019 0 Коментувати

 

У 20 років шкіра виглядає ідеально. І так хочеться, щоб вона залишалося такою вічно. Про якісь міфічні ознаки старіння не хочеться й думати. Але доведеться, якщо хочете якомога довше залишатися такою ж молодою.

Тема сьогоднішньої статті-догляд за молодою шкірою. Чому краще попередити зморшки, ніж боротися з уже наявними? Які основні фактори впливають на стан шкіри? І як доглядати за обличчям, щоб воно і далі сяяло молодістю? Відповіді на ці питання читайте нижче. А як бонус ми розповімо про сироватку з вітаміном З від Timeless Skin Care - як вона допоможе обличчю залишатися таким же сяючим.

 

Попереджений-значить озброєний або що впливає на старіння шкіри

 

Грамотний підхід до догляду за обличчям - основа його краси. Починаючи з підліткового періоду ми починаємо щоранку і вечір правильно його очищати за допомогою пінок і лосьйонів. До 20 років пора задуматися про наступний етап догляду - зволоження і живлення.

Саме в цьому віці дерма починає втрачати вологу, а значить через пару років з'являться перші зморшки. Нормалізація водного балансу - ось основа вашої краси. Також варто звести до мінімуму негативні фактори, які впливають на стан шкірних покривів. 

Спостереження за однояйцевими близнюками, провідними різний спосіб життя показали, наскільки состаріваніе залежить від впливу зовнішніх факторів, а не віку в паспорті.

 

Що впливає на старіння шкіри?

 

  • UV-промені. Крем із захистом від сонця повинен бути в пріоритеті, навіть взимку. Не женіться за красивим бронзовим загаром - краще хвалитися аристократичної білошкірої красою. Адже 80% зовнішнього старіння-це дія ультрафіолету.
  • Недолік вологи. Зволожуюча косметика повинна стати найкращою подругою. Говорячи про тургор і пружність косметологи насправді говорять про достатню зволоженість. Згадайте, що відбувається з ягодою винограду, коли вона втрачає вологу. Те ж саме відбувається зі шкірою-вона перетворюється в родзинки. 
  • Вільний радикал. Для багатьох це словосполучення звучить як квантова теорія-щось непомітне і незрозуміле, але дуже впливове. Уявити дію вільних радикалів дуже просто-іржа. Насправді без окислювальних процесів Неможливий обмін речовин в організмі, але потрібен баланс, за яким стежать антиоксиданти. Головний серед них-вітамін С.відбілююча сироватка містить в собі достатню кількість аскорбінки, щоб тримати вільні радикали в узді.

 

Сироватка Hyaluronic Acid Vitamin C-нехай зморшки почекають

 

Так, в 20 років ще не потрібна антивікова косметика, але вже пора вжити превентивних заходів. Адже поява перших зморшок через 5-7 років легше попередити, ніж боротися з ними. 

Відстрочити прояв перших ознак старіння допоможе засіб від Timeless-сироватка з вітаміном С.відгуки повідомляють про позитивні результати від застосування на молодій і чутливій шкірі.

На відміну від крему сироватка діє на більш глибоких рівнях дерми - ефект помітний краще і проявляється швидше. Головне, уважно вивчити склад і вибрати потрібні концентрації в правильних формах.

Сироватка Hyaluronic Acid Vitamin C має продуманий до дрібниць склад:

  • Вітамін З-потужний антиоксидант. У косметичних засобах він найчастіше представлений у формі аскорбінової кислоти, що тягне за собою ряд протипоказань. Тут використовується м'яка версія-магнезіум аскорбіл фосфат. Він майже не викликає роздратування і має слабкий омолоджуючий ефект. Зате допомагає запобігти старінню, захищаючи від вільних радикалів і допомагаючи клітинам виробляти колаген.
  • Гіалуронова кислота-сильне зволоження, регулятор роботи фібропласт. Гіалуронка контролює рівень вологості, утримуючи молекули води в дермі. Вона ж допомагає фібропластам синтезувати колаген-основу пружної шкіри. HA ефективна навіть сама по собі, а в компанії з аскорбіновою кислотою ми отримуємо суперкоманду. Гіалуронка допомагає вітаміну проникнути в більш глибокі шари дерми, а той підсилює її дію - результат на обличчя.
  • Сік алое-природне зволоження і загоєння. 5% концентрація вітаміну З не викличе роздратування на чутливій шкірі, якщо його доповнює алое вера. Він загоює і заспокоює запалення.
  • Матриксил 3000-сигнальний пептид, що нагадує клітинам про необхідність вироблення корисних елементів. Він нагадує шкірі, що вона ще молода, а її фібропласти можуть самостійно виробити достатню кількість колагену і еластину.

 

Підсумок

 

Шкірі необхідні волога і харчування, які забезпечуються гіалуроновою кислотою і антиоксидантами. Під впливом негативних факторів вироблення необхідних мікроелементів зменшується, а шкіра починає в'янути. Тому з 20 років важливо почати користуватися уходовой косметикою. У косметичці повинні бути не тільки крему, але і сироватки, так як вони проникають глибше в дерму.

Застосовуйте 2-3 краплі сироватки на очищене обличчя щоранку і вечір - і забудьте про наближення старості.