Ми працюємо задля нашої Перемоги! Допомагаємо ЗСУ разом!

Визначаємо свій тип шкіри

Повідомлення shutnik 03.11.2018 0 Коментувати

 

Обличчя

 

 

Шкіра обличчя-дуже ніжна, але саме вона найбільш схильна до всіляких навантажень. На відміну від інших ділянок тіла, наше обличчя не захищене від впливу багатьох зовнішніх факторів, а також змушене справлятися з щоденним нанесенням косметики. З іншого боку, не користуватися макіяжем ми не можемо: без нього стають помітні вугри, почервоніння і припухлості. Тому особливе значення для будь-якого типу шкіри обличчя мають регулярне очищення і правильний догляд.

 


Для оптимального захисту шкіри і правильного догляду за нею вам потрібно підібрати засоби, які ідеально їй підходять. Для будь-якої шкіри це дуже індивідуальне питання.

 

Крем, який активно рекламують як найефективніша зброя проти перших зморшок, може не підійти саме вам. Є вірний спосіб знайти крем, найбільш підходящий вашій шкірі: підібрати його в аптеці або магазині косметики по пробникам для будь-якого типу шкіри і будь-якого часу року. Погодьтеся, адже крем, який відмінно захищав в зимовий холод, на сонці при 30 °з стає занадто важким, жирним.

 

У догляді за сухою або чутливою шкірою потрібно уникати засобів, призначених для жирної або комбінованої шкіри. Неправильно підібрані креми і засоби для очищення можуть погіршити проблеми шкіри і навіть стати їх причиною. Тому для початку визначте свій тип шкіри це буде першим кроком в правильному догляді за нею.

 

  • Нормальна шкіра

Нормальна шкіра явище рідкісне, але повністю відповідає своїй назві: після вмивання її не стягує, а через кілька годин на ній з'являється легкий блиск. Прищі і вугри з'являються на ній вкрай рідко, на дотик шкіра гладка, шовковиста.

 

  • Жирна шкіра

Жирну шкіру можна дізнатися по великих порах і чорним вугрів. На обличчі з жирною шкірою нерідко з'являються прищі, протягом дня на ній накопичується помітний шар жиру, особливо в Т-зоні (лоб, ніс і підборіддя). Зате такий шкірі не страшні дрібні зморшки, властиві сухому типу.

 

  • Змішаний (комбінована) шкіра

Під змішаною шкірою мається на увазі шкіра обличчя з сухими і жирними областями. Зазвичай жирні області розташовані на лобі, носі і підборідді. Але вже поруч знаходяться області сухої шкіри, більш чистою, з звуженими порами і значно меншою кількістю жиру. Однак ці області схильні до лущення і можуть бути шорсткими на дотик.

 

  • Суха і дуже суха шкіра

На дотик суха або дуже суха шкіра шорстка. Особливо після вмивання у людей з такою шкірою з'являється відчуття стягнутості, яке проходить відразу після зволожуючих процедур. Суха шкіра може лущитися, на ній рано з'являються зморшки. Пори такої шкіри звужені. На ній дуже рідко формуються вугри та прищі. У багатьох жінок з віком шкіра стає сухою. Якщо за нею не доглядати або використовувати невідповідні засоби, то вона може стати чутливою, оскільки почне втрачати вологу, а через її пористу оболонку будуть проникати шкідливі мікроорганізми і речовини.

 

  • Чутливий або схильна до алергії шкіра

На чутливій шкірі часто виникають почервоніння, особливо в області рота, на таку шкіру найбільше впливає навколишнє середовище. Ситуацію погіршують сухе повітря в опалювальних приміщеннях і сухе морозне повітря. Крім цього, чутлива шкіра реагує роздратуванням і почервонінням на багато речовин.