Ми працюємо задля нашої Перемоги! Допомагаємо ЗСУ разом!

Підбираємо сироватку (коктейль) для мезоролера

Повідомлення Admin 25.12.2017 0 Коментувати

 

Дівчата вибирають різні способи догляду за шкірою, і один з них – процедури за допомогою мезороллера.

Мезороллер Timeless Skin Care - це валик зі сталевими голками невеликих розмірів. Вся конструкція пристрою тримається завдяки спеціальній і зручній пластиковій ручці. Використання мезороллера дозволяє за короткий час відчути помітний ефект мезотерапії. Природно, при проведенні процедури обов'язково потрібно використовувати сироватки і коктейлі для мезороллера. 

 

Як працює мезороллер Timeless Skin Care ?

 

Компанія Timeless пропонує дівчатам ефективний засіб у боротьбі зі зморшками, пігментними плямами та іншими проблемами зі шкірою. Використання мезороллера має безліч переваг, серед яких:

  1. Активне вироблення колагену і еластину, за рахунок проникнення під шкіру голок і відповідних коктейлів. У цей момент в організмі запускаються процеси регенерації шкіри і її харчування.
  2. Підтяжка контурів обличчя і усунення зморшок.

Мезороллер Timeless Skin Care, завдяки своїй унікальній конструкції здатний всього за кілька процедур позбавити вашу шкіру від сухості, в'ялості, зморшок і інших проблем.

Можливість використовувати мезороллер на інших ділянках тіла для усунення целюліту. 
Економія. Використовуючи такий сучасний апарат Ви заощадите значну кількість коштів, яке, як правило, витрачається на дорогі процедури в салонах. Тепер ви зможете використовувати цей пристрій і коктейлі для мезороллера Timeless Skin Care у домашніх умовах, що дуже зручно.

 

Як вибрати коктейлі для мезороллера Timeless Skin Care ?

 

Найчастіше, коктейлі для мезороллера Timeless Skin Care вибирають в тому випадку, коли необхідно усунути одночасно кілька проблем зі шкірою обличчя. Асортимент коктейлів для цього інноваційного пристрою не перестає дивувати. Представницям прекрасної статі пропонують безліч коктейлів, здатних відновити шкіру і зробити саму процедуру мезотерапії ще

більш ефективною.

 

Одними з найбільш популярних коктейлів є ті, в складі яких присутні гіалуронова кислота і пептидні комплекси.

Вони борються з розширеними порами, темними колами, омолоджують і надають шкірі пружність і красивий здоровий вигляд. Для позбавлення від целюліту і розтяжок використовують коктейлі з гіалуроновою кислотою, біоекстрактами і корисними добавками, наприклад, це може бути як зелений чай, так і екстракт морських водоростей.

Коктейлі для мезороллера Timeless Skin Care  купити в Україні дуже просто, для цього достатньо зайти на сайт компанії Timeless.