Ми працюємо задля нашої Перемоги! Допомагаємо ЗСУ разом!

Сироватка з вітаміном B5. Секрети складу

Повідомлення shutnik 04.07.2019 0 Коментувати

 

Проблемна шкіра. Почервоніння і подразнення. Лущення і висипання. Ці дратівливі фактори отруюють життя багатьох дівчат. Вранці, замазуючи прищ коректором і вирівнюючи особа тонною тоналки, в мріях тільки одне чиста шкіра. 
Якщо ви тільки що дізналися себе, то швидше читайте далі. Ми розповімо про догляд за проблемною шкірою, щоб ви нарешті звільнили полички у ванній від купи маскуючих засобів. 

 

Шукаємо першопричину 


Висипання на обличчі сигналізують про збої всередині організму. Проблеми з печінкою або шлунково-кишкового тракту обов'язково проявлять себе на обличчі. Також не можна виключати з уваги гормональні скачки. Для перевірки цих варіантів варто піти до лікаря. 
Але найчастіше проблема криється в незбалансованому харчуванні. Багато солодкого, гострого, смаженого, мало сирих овочів. Як підсумок, недолік необхідних вітамінів для чистої шкіри. 
І остання причина неправильний догляд. Використання агресивних засобів для вмивання і очищення, нехтування уходовыми кремами і захисними засобами від негоди. 

 

Вітамін B5 довгоочікуваний відпочинок для роздратованої шкіри 


Різка зміна тактики по догляду не допоможе, якщо спочатку не вилікувати роздратування. Краща тактика заспокоєння і зволоження. А допоможе впоратися з цим завданням вітамін B5 пантотенова кислота. 
Цей вітамін можна сміливо назвати еліксиром краси: 

  • бере безпосередню участь в регенерації шкіри 
  • знімає і заспокоює почервоніння 
  • сприяє виробленню колагену і еластину пом'якшує дерму 
  • зберігає вологу 

І головне це єдиний вітамін, який повністю всмоктується через шкіру. Однак пантотенова кислота нестабільна і легко руйнується на повітрі, тому в косметології використовують її стабільний аналог пантенол. 


Як застосовувати 


В5 водорозчинний вітамін, що значно спрощує його застосування. Вам не потрібні жирні олії для активації його дії виберіть легкий продукт, що не забиває пори і легко проникає в шкіру. Відмінна ідея сироватка для обличчя. 
У такій формі Ви отримуєте максимальну концентрацію корисних речовин, які починають діяти буквально на очах. 

 

Сироватка Vitamin B5 не викликає алергії, її можна застосовувати для чутливої шкіри. Вам знадобиться буквально 2-3 краплі вранці і ввечері. І вже через кілька застосувань буде видно позитивний результат. 

Вдала комбінація додатковий удар проти проблемної шкіри. Пантенол не єдиний ефективний засіб для зволоження і вироблення колагену. Гіалуронова кислота радує такими ж властивостями, а на додаток допомагає розгладити зморшки. "Так чому б не використовувати їх спільно?"подумали вчені і створили універсальний тандем зволожуючий, заспокійливий і дарує здоров'я. 

Подібне поєднання, в якому інгредієнти допомагають і доповнюють один одного, не пройшло повз компанії Timeless. Сироватка з вітаміном B5 і гіалуроновою кислотою вийшла на новий рівень ефективності завдяки високій концентрації діючих компонентів і відсутності барвників і ароматизаторів. 

Як бачите, від тональних засобів можна відмовитися. Харчуйтеся правильно, стежте за своїм здоров'ям і використовуйте концентровані засоби від Timeless Skin Care і шкіра віддячить вам здоровим сяйвом і відсутністю дратівливих висипань.