Ми працюємо задля нашої Перемоги! Допомагаємо ЗСУ разом!

Сироватки для обличчя. Які бувають і як застосовувати

Повідомлення Admin 13.12.2017 0 Коментувати
  • Для початку хочемо розповісти що ж собою являє сироватка? 
  • Навіщо вони потрібні і з якого віку починати їх використовувати. 


Сыворотка Timeless Skin CareСироваткою є засіб, який містить максимальну концентрацію компонентів. Ці компоненти спрямовані на вирішення певної проблеми, наприклад: пігментні плями, зморшки, втрата вологи в шкірі. Зазвичай сироваткою користуються в доповненні до денного або нічного крему, але і сама по собі сироватка є потужним за дією засобом для догляду (не тільки домашнього, але і професійного) Крем відрізняється від сироватки більш щільною консистенцією, в той час як сироватка є дуже легким за текстурою концентратом з активних речовин.

 

  • Багато дівчат і жінок задаю питання « " чи потрібна мені сироватка або я можу обійтися кремом?». 


Сыворотка Timeless Skin Care фотоЗвичайно, якщо у вас ідеальна шкіра, ви можете обійтися кремом для обличчя і кремом для Контуру Очей. Але якщо ви не є щасливою володаркою ідеальної шкіри і вас вже почали турбувати появи перших зморшок, сухість обличчя, запалення, акне та інші проблеми шкіри, ви з легкістю можете підібрати сироватку з тими компонентами, яких потребує ваша шкіра. 

Для збереження молодості і свіжості необхідно вибирати сироватку з антиоксидантами. Вони мінімізують негативний вплив навколишнього середовища. При виявленні перших зморшок вибирайте сироватки на основі гіалуронової кислоти і вітаміну А.використовуйте таку сироватку не менше 3 разів на тиждень, щоб простимулювати вироблення колагену. Для освітлення шкіри допоможуть сироватки з вітаміном з і В₃. А підтягування забезпечить ліпопетид в складі концентрату. 

 

  • Коли найкраще використовувати сироватки?

 

Сыворотка Timeless Skin Care фото 2Наша шкіра абсолютно по-різному реагує на активні речовини в різний час. Практично всі кошти можна використовувати як вдень, так і на ніч. Але, варто зауважити, сироватки насичені вітамінами допомагають простимулювати оновлення клітин саме під час нічного відпочинку. А вдень завжди варто підбирати сироватки з захистом від ультрафіолету. Зволожуючі, освітлюючі сироватки з антиоксидантами найкраще використовувати з ранку. 

Правила використання сироваток:

 

Перед нанесенням крему кілька крапель необхідно нанести на очищену шкіру обличчя і декольте. Легка текстура сироваток дає можливість швидкому проникненню і вбирання. Застосування сироваток можливо на постійній основі або курсами 2-4 рази на рік.